SK300MB075 - SEMIKRON
  • PL
  • EN
Tel. (+48) 56 682 81 91,
Price of SEMIKRON SK300MB075
(repair, new, refurbished)
Please provide a reference to this product or its number and manufacturer in the email.
Catalog number New SURPLUS Renew Repair Available
SK300MB075
SEMIKRON
(PRICE/EA) MOSFET TRANSISTOR, N CHANNEL, 290 A, 75 V, 1.6 MOHM, 10 V, 3.3 V