Price of OMRON G2RV-SL700-DC12
(repair, new, refurbished)
Please provide a reference to this product or its number and manufacturer in the email.
| Catalog number | New SURPLUS | Renew | Repair | Available |
|---|---|---|---|---|
| G2RV-SL700-DC12 OMRON POWER RELAY, SPDT, 12VDC, 6A, PLUG IN; RELAY TYPE:GENERAL PURPOSE; COIL VOLTAGE VDC NOM:12V; CONTACT CURRENT MAX:6A; CONTACT VOLTAGE AC NOM:250V; CONT | 10,16 | 3,77 | --- |  |